Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak ve size daha iyi bir deneyim sunabilmek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Aydınlatma Metni sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Et

S.S.S.

Bitki Bazlı Et Nedir?

Hammaddeleri bitkisel kaynaklardan elde edilen ve üretiminde hiçbir hayvansal ürün kullanılmayan et benzeri tat, koku, tekstür, görünüş ve besin değeri gibi özellikleri ile ete alternatif gıda ürünleridir.

Bitki Bazlı Et Ürünleri Neyden Yapılıyor?

Bitki bazlı protein, karbonhidrat, yağ, mineral, aroma ve renklendiricilerden yapılmaktadır. Kullanılan hammaddeler; bezelye, pancar, Hindistan cevizi yağı, ayçiçek yağı gibi bitki temelli ürünlerdir.

Bitki Bazlı Et Ürünleri Vegan Mıdır?

Bitki bazlı et ürünleri vegandır. İçeriğinde ve üretiminde hiçbir hayvansal bileşen kullanılmamaktadır.

Bitki Bazlı Et Ürünlerinin Hayvansal Et Ürünlerinden Ne Farkı Var?

Bitki bazlı et ürünlerinin kolesterol, damar tıkanıklığı, kalp rahatsızlıkları ve kilo kontrolü gibi alanlarda klinik deneyler ve akademik çalışmalar ile hayvansal et ürünlerinden daha sağlıklı olduğu ortaya konmuştur.

Ürünlerinizi Nerede Üretiyorsunuz?

Ürünlerimizi, Manisa’da bulunan onaylı tesisimizde, çoğunluğu Gıda Mühendislerinden oluşan uzman kadromuz ile yüksek kalite standartları çerçevesinde üretiyoruz.

Ürünlerinizdeki Besin Değerleri Nedir?

Ürünlerimizin tamamında bitkisel kaynaklardan üretilen proteinler, doymamış yağlar, doğal aromalar ve renklendiriciler bulunur. Ürünlerimizde hayvansal hiçbir girdi olmadığı için antibiyotik bileşenleri de içermez. Detaylı besin değerleri ve içerik bilgilerine ürün sayfamızdan erişebilirsiniz.

Ürünlerinizde Ne Çeşit Protein Kullanıyorsunuz?

Ürünlerimizde yüksek kalitede bezelye proteini kullanmaktayız.

Ürünlerinizde Alerjen Hangi Maddeler Bulunmaktadır?

Ürünlerimiz T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından alerjen madde olarak belirtilen yumurta, soya, hardal, süt ürünleri, susam vb. ürünleri içermemektedir. Gıda alerjisi veya hassasiyeti olan tüketicilerimizin ürün sayfamızdaki ve ambalaj üzerinde yer alan içerik detaylarını gözden geçirmesini tavsiye ederiz.

Ürünleriniz Helal Mİ?

Newer Foods ürünleri helaldir, inançlarına bağlı diyet izleyen kişiler için uygundur. Ürünlerimiz birçok başka bileşen eşliğinde de servis edilebilir. Bu sebeple servis edilen yemeğinizin kim tarafından ne ilave bileşen ile servis edildiğini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Ürünleriniz, Düşük Karbonhidrat, Keto, Dukan, Atkins, Akdeniz, Düşük Sodyum Diyetlerine Uygun Mudur?

Newer Foods ürünleri Düşük Karbonhidrat, Keto, Dukan, Atkins ve Akdeniz diyetlerini izleyen kişiler için de uygundur. Düşük sodyum diyetini izleyen kişiler için uygun değildir. Ürünlerimiz birçok başka bileşen eşliğinde de servis edilebilir. Bu sebeple servis edilen yemeğinizin kim tarafından ne ilave bileşen ile servis edildiğini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Satın Aldığım Ürünü Ne Kadar Süre ve Nerede Saklamalıyım?

En iyi kalite ve tazelik için donuk ürünlerimizi derin dondurucuda saklamanızı ve ambalaj üzerinde yer alan son kullanma tarihinden önce tüketmenizi öneririz. Çözündürülmüş ürünler buzdolabı koşullarında saklanmalı ve 3 gün içerisinde tüketilmelidir.

Ürünlerinizi Nasıl Hazırlayabilirim?

Ürünlerimiz evde kolay ve hızlı bir şekilde servise hazır hale gelmektedir. Ürünlerimiz çözündürülerek ya da çözündürülmeden tavada veya ızgarada pişirilmeye uygundur. Tavada kısık ateşte sık çevirerek, yağsız ya da (isteğe bağlı) az miktarda yağ ilave ederek pişirebilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz sos veya baharatlar ile birleştirerek tüketebilirsiniz. Bitki bazlı ürünlerin et ürünlerine göre çok daha kısa sürede piştiğini ve tüketime hazır hale geldiğini hatırlatmak isteriz.

Soru, Görüş Ve Önerilerim İçin Size Nasıl Ulaşabilirim?

İnternet sitemizin en alt bölümümde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz bize info@newergida.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.